KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17454367
nr 1745 4367
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1892, Boulevard De Clichy. Bildmått: 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 29x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:53:12
100 kr
150 kr